21.11.2020

ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ

Попри різні політичні погляди, українці вміють об’єднуватись задля відстоювання основних цінностей. Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої Революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. Саме у 2013 році  розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей.

День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

Євромайдан – це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

 

До Дня Гідності та Свободи, в парку «Перемога» відбувся захід, який підготував Центр дитячої та юнацької творчості.

В урочистостях взяли участь представники районної державної адміністрації, міської ради, територіальних підрозділів органів виконавчої влади, установ, підприємств, представники політичних партій, громадськості.

Мітинг завершився покладанням квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.