31.03.2015

«Мобільний соціальний офіс» відвідав Котловину

27 березня 2015 року робочою групою «мобільного соціального офісу» здійснено виїзд до с. Котловина Ренійського  району.

            Під час прийому до спеціалістів звернулося 3  громадянина з наступних питань:

-  призначення  житлової  субсидії  – 2 особи;

- призначення допомоги  на  дітей,  над  якими  встановлено  опіку  чи
піклування – 1 особа.

Всім громадянам  надано роз’яснення з порушених питань.

      Також,  з метою здійснення  контролю  за  цільовим  використанням  допомоги  при народженні дитини і створенням належних  умов  для  повноцінного  утримання  та  виховання  дітей, працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено обстеження матеріально-побутових умов 4 сімей, які отримують дану допомогу, та  складено  відповідні  акти.

Крім того, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи для населення сільської місцевості та підвищення активності шукачів роботи на ринку праці спеціалісти  Ренійського  районного центру зайнятості провели низку заходів, на які були запрошені різні категорії населення: незайняті мешканці села Котловина з залученням осіб з числа переселенців, учнівська молодь. Відвідувачі мали можливість ознайомитися  з потребами ринку праці району, перспективами його розвитку, з особливостями працевлаштування в сучасних умовах, послугами,  що надаються службою зайнятості. Особливу увагу учасників привернула інформація про організацію та проведення  громадських та інших робіт тимчасового характеру,  можливості самозайнятості на селі. Сільські мешканці мали можливість отримати роз’яснення щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» за робітничими професіями, актуальними на ринку праці.

           У рамках Акції були використані різні форми роботи з учнівською молоддю Котловинської ЗОШ: групові та індивідуальні консультації, профорієнтаційний урок,  презентація актуальних професій.  Під час заходу працівники центру зайнятості ознайомили старшокласників із послугами, які надає служба зайнятості молоді, обговорили умови вибору майбутньої професії, розглянули сучасний ринок праці, презентували робітничі професії, за якими можливе навчання за сприяння служби зайнятості, розповіли про умови та програми навчання,  перспективи подальшого працевлаштування. Було  звернено увагу учнів і на професії, які сьогодні вважаються найбільш актуальними та перспективними. За словами учнів школи, інформація яку вони отримали під час проведення заходу матиме важливе значення для їх професійного самовизначення та побудови власної кар’єри.

         Усі присутні мали нагоду скористатись роздатковими інформаційними матеріалами, самостійно попрацювати з описами актуальних професій та паспортами підприємств району, а також отримати вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили.