06.02.2014

Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району.

 На нараді керівників загальноосвітніх навчальних закладів Ренійського району, яка відбулась 05 лютого, підведені підсумки роботи за І семестр 2013/2014 н.р. з наступних питань: стан успішності та відвідування загальноосвітніх навчальних закладів у І семестрі, виконання навчальних планів та програм, профілактика правопорушень та злочинності. Відмічено, що загальноосвітні навчальні заклади в І семестрі 2013/2014 н.р. працювали стабільно, працюючи над головною проблемою – підвищення якості освіти. Аналіз успішності показав, що вона вище чим за аналогічний період минулого року. Так ІУ (вищий) рівень знань показали у І семестрі 267 учнів (в минулому році їх було 252). Якість знань за І семестр склала 44% (за аналогічний період минулого року вона була – 41%). Вище районного показника спрацювали 4 заклади: Котловинська ЗОШ (46,5%) Ренійська гімназія (47%), Лиманська ЗОШ (48%), Новосільський НВК (45%0.
Робота з неповнолітніми, схильними до правопорушень є одним з основних напрямків виховної діяльності в закладах освіти. Таких учнів в школах району – 27. З ними та їх батьками постійно проводиться виховна, профілактична робота, спостереження соціально – психологічної служби. На нараді було підкреслено, що її якість залежить від спільної діяльності всіх районних служб, які займаються профілактикою дитячої злочинності. На жаль в 2013 році не вдалось уникнути злочинності серед дітей.. 7 учнів шкіл району скоїли злочини. Директорам шкіл вказано на послаблення виховної роботи. 
 Також нарада розглянула питання щодо дотримання загальноосвітніми навчальними закладами наказу МОН України від 13.12.2000 року «584 «Про затвердження Положення про золоту та срібну медалі». В результаті вивчення стану оцінювання випускників, які являються кандидатами на отримання медалей прийнято рішення «вважати претендентами на отримання золотої медалі». За високі досягнення в навчанні» - 11 учнів та срібної медалі». За досягнення у навчанні» - 2 учня.
 В завершені наради був розглянутий план основних виховних заходів на ІІ семестр. Начальник відділу освіти, молоді та спорту В.І. Дьяченко наголосив, що особлива увага у виховній роботі повинна бути приділена до виконання Указів Президента України В.Ф. Януковича, присвячених 200 річчю Т.Г. Шевченка і 70 річчю Визволення України від німецько – фашистських загарбників.