22.04.2015

ПРАЦЮЄ СОЦІАЛЬНО – ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

16 квітня на базі Долинської ЗОШ пройшло засідання методичного об’єднання працівників соціально-психологічної служби освіти Ренийского району. Практичний психолог та соціальний педагог закладу Рошу А.Г. організувала та провела тренінг з учнями старших класів на одну з основних актуальних тем сьогодення: «Моє життя – моє майбутнє».

Мета тренінгу: систематизація інформації про здоров’я, здоровий облік життя та фактори, які впливають на здоров’я; формування вміння та навиків щодо реалізації здорового обліку життя; формування бачення та усвідомлення цінностей, необхідних для повноцінного життя; формування у підлітків відповідального відношення до особистих вчинків та свого здоров’я, вирішення проблеми  оцінювання ситуації ризику, приймання відповідальності за свої рішення та вчинки, приймання конструктивних рішень, противостояння соціальному натиску. Учні були активними учасниками на протязі всього тренінгу, показали свої навики та знання, які отримували на протязі навчального року, що підтвердило щоденну кропітку роботу спеціаліста.

Директор школи Лунгу В.М. підкреслила, що одним з основних показників роботи соціально-психологічної служби школи: відсутність курців серед учнів, зниження випадків порушень дисципліни. В роботі засідання МО прийняли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ренійської  райдержадміністрації Завальнюк О.Г., керівник соціально-психологічної служби освіти району Тимошенко С.А.,  14 працівників соціальної служби освіти району.