24.04.2015

В Ренійському районі відбулося засідання «круглого столу»

23 квітня в залі засідань Ренійської райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» за участі представників лідерів громадських організацій та політичних партій Ренійського району.  

З питання порядку начислення субсидій на послуги житлово-комунальних послуг виступила начальник управління соціального захисту населення Ж.В. Строганова. З 1 квітня в Україні знову підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги. При цьому експерти і чиновники визнають, що після такого подорожчання 77% населення країни потребуватимуть субсидії. Уряд розробив новий порядок нарахування житлових субсидій, який почне діяти з 1 травня. Жанна Володимирівна детально роз’яснила присутнім основні принципи та вимоги начислення субсидій та правильність оформлення декларацій. В ході обговорення теми учасниками заходу були задані хвилюючі всіх громадян питання. Представники громадськості висловили пропозицію знову зібратися у травні поточного року за додатковою консультацією щодо нових умов оформлення субсидій. 

Також начальник відділу комунікацій з громадськістю райдержадміністрації С.А.Кобенко поінформував учасників заходу щодо проведення в рамках впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» обговорення пропозицій законопроектів про внесення змін до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації». Лідери політичних та громадських організацій підтримали ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд» та необхідність громадського обговорення налагодження фінансової підтримки благодійним організаціям для виконання завдань державної політики, надання соціальних послуг.